Gepart Finance – specialista na hypotéky a pojištění

Hypotéka je dlouhodobý úvěr poskytovaný bankou. Charakteristickým rysem hypotéky je její zajištění zástavním právem k nemovitosti, která se musí nacházet na území České republiky. Hypotéka se využívá zejména k financování bydlení. Můžete z peněz koupit nemovitost, zahájit její rekonstrukci a podobně. Na finančním trhu je však k dostání také neúčelová neboli americká hypotéka, kterou můžete využít na cokoliv.

Ale najít nejvýhodnější hypotéku chce úsilí. Od toho tu je specializovaná brokerská firma Gepard Finance, která nabízí poradenství nejen v oblasti hypoték a také zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů. Hlavním cílem společnosti Gepard Finance je nabídnout svým klientům kvalitní a vysoce odborné služby.

Refinancování hypotéky

Společnost Gepard Finance se vyzná také v oblasti refinancování hypotéky. Tento produkt je v posledních letech velmi oblíbený, ale i u něho si musíte dát pozor na výběr vhodné banky, která refinancování hypotéky nabízí. Při refinancování je splacena současná hypotéka novou hypotékou, která má však zpravidla výhodnější podmínky. Refinancování hypotéky se využívá hlavně v okamžiku, kdy se blíží konec fixace vaší hypotéky.

Pojištění

Společnost Gepard Finance se specializuje také na oblast pojištění. Můžete si nechat jednoduše pojistit nemovitost, odpovědnost, automobil, nebo se vám nabízí životní pojištění.

Pojištění nemovitosti se vztahuje hlavně na obytné budovy, které jsou obývané jak trvale, tak i rekreačně. Dále mohou být předmětem pojištění byty a nebytové prostory, garáže, stavební materiál a podobně. Pojistit si však můžete i svou domácnost a finančně ochránit své movité věci.

V neposlední řadě se Gepard Finance zaměřuje na stavební spoření, u něhož je hlavní výhoda bezpečné spoření. Nemusíte se obávat, že byste v rámci stavebního spoření o své peníze přišly, ba naopak je budete zajímavě zhodnocovat. Najděte s Gepard Finance vhodného poskytovatele stavebního spoření s nejvyšším možným zhodnocením.

Díky společnosti Gepard Finance se budete v oblasti financí lépe orientovat.

Mohlo by se vám líbit...