Kde sjednat pojištění online?

Cestovní pojištění a povinné ručení – to jsou dva odlišné druhy pojištění, které si však můžete uzavřít přes internet snadno a rychle, aniž byste provedli platbu předem. Hlavní výhodou je, že nemusíte chodit na pobočku pojišťovny a vyplňovat zdlouhavé formuláře. Když ale budete hledat vhodné pojištění, využijte srovnávač pojištění, který vám najde nejvýhodnější produkt na trhu. Srovnávač pojištění nabízí kromě porovnání také okamžité sjednání pojištění. Nikdy to nebylo jednodušší.

Povinné ručení

Povinné ručení dnes nabízí celá řada pojišťoven, a tak vybrat tu nejvýhodnější je nelehký úkol. Povinné ručení není levnou záležitostí, a tak není divu, že řidiči vyhledávají nejlevnější povinné ručení 2013. Použijte online srovnávač, který vám vyhodnotí nabídky nejen podle ceny, ale můžete okamžitě vidět také to, v čem se nabídky kromě ceny liší, například rozsah krytí škod, asistenční služby a podobně. Povinné ručení je předepsáno zákonem a musí si ho sjednat každý majitel motorového vozidla.

Jestliže jste si koupili nový či ojetý automobil, najděte si nejlevnější povinné ručení 2013 a šetřete tak své peníze. Nemusíte platit deset tisíc korun za rok.

Cestovní pojištění

Hojně vyhledávané je také cestovní pojištění, které byste si měli přibalit na každou cestu do zahraničí, ať už cestujete na týden či na jeden den. Cestovní pojištění hradí veškeré náklady spojené s léčebnými výlohami v zahraničí. Využijte cestovní pojištění srovnání a najděte si levné pojištění, s nímž můžete spoustu peněz ušetřit. Hlavní výhodou je, že cestovní pojištění není až tak drahé – platíte pár korun za den.

Cestovní pojištění si můžete sjednat online, aniž byste museli navštívit pobočku konkrétní pojišťovny. Navíc můžete pojištění sjednat pro všechny další osoby, které s vámi do zahraničí cestují. Stačí znát pár informací.

Mohlo by se vám líbit...