Máte záznam v registru? Využijte nebankovní půjčky

Označila Vás banka za rizikového klienta? Pokud ano, pak už nemusíte počítat s tím, že v jakékoliv bance dostanete půjčku. V žádné bance Vám nebude žádost o půjčku schválena. Banky mají totiž poměrně přísné podmínky pro schvalování půjčky. Máte-li nízký příjem, nebo jste měli již v minulosti problémy se splácením, pak Vás banka označí za rizikového klienta. Pokud si však nevíte rady a potřebujete si půjčit peníze, půjčky jsou nabízeny i v nebankovním sektoru. Jedná se například o půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou vhodné pro nezaměstnané či pro maminky na mateřské dovolené.

Nebankovní instituce využívají prázdných míst a nabízí takové finanční produkty, které banky nenabízí. Nebankovní půjčky Home Credit jsou vhodné zejména pro lidi, kterým již v bance nebude rychlá půjčka schválena. Oblíbeným produktem jsou půjčky bez potvrzení o příjmu, které jsou skvělou volbou pro všechny s podprůměrným příjmem. Protože poskytují instituce tyto půjčky ihned bez jakýchkoliv dokladů o příjmu, řadí se mezi nejoblíbenější na finančním trhu.

Existují však i půjčky bez registru Ferratum, přičemž společnost nenahlíží do registru dlužníků. Do registru se dnes můžete dostat jen malou neopatrností, například že pošlete platbu o den později. Banka již na vysvětlení nehledí a ihned Vás zapíše do registru dlužníků. V budoucnu tak nemáte šanci získat další půjčky v bance. Jestliže jste v registru dlužníků, nebankovní sektor před Vámi dveře nezavírá. Můžete si najít půjčku, kterou využijete na cokoliv, protože půjčky ihned jsou bezúčelné. Můžete tedy financovat svou dovolenou, ale také nákup nového automobilu. Vše záleží pouze na Vás.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Michal napsal:

    Zkuste využít kreditní kartu. Pokud je kreditní karta dobře využívána můžete s ní i ušetřit.