Nebankovní půjčky Allambie.cz

Celosvětovým moderním trendem je nejprve nakupovat, až potom šetřit. Spousta lidí nakupuje na půjčky a není divu, rozmanitý finanční trh k tomu doslova vybízí. Existuje celá řada půjček – od účelových, přes neúčelové, až po půjčky bez registru. Současný moderní trh se rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. První lidé míří žádat o půjčku do banky a neúspěšní žadatelé se pak obrací na nebankovní společnosti, které se mohou pyšnit bohatým portfoliem úvěrových produktů.

Výhody nebankovní půjčky

Předními výhodami nebankovních půjček je jejich rychlé a snadné vyřízení. Nebankovní půjčky jsou naprosto pohodlné, nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí svého domova přes internet, telefonicky či pouhou textovou zprávou SMS. Způsob žádosti o půjčku je individuální, záleží na konkrétní společnosti.

Při sjednávání půjčky nepotřebujete mnoho dokumentů, zpravidla stačí dva doklady totožnosti, u některých půjček případně potvrzení o příjmu. Nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníka, což ocení zejména klientela se záznamem v tomto registru. V neposlední řadě vás potěší skutečnost, že jsou nebankovní půjčky často neúčelové, a tak získané peněžní prostředky můžete použít na cokoliv.

Nebankovní půjčky jsou však charakteristické vyšším úrokem než nabízí bankovní půjčky. Ale tímto si společnosti vybírají malou daň za to, že své služby poskytují i rizikovým skupinám lidí.

Rozmanitost nebankovních půjček

Na tuzemském finančním trhu je spousta nebankovních půjček, mezi něž patří:

Půjčky bez registru – nenahlíží se do registru dlužníků, a tak jsou vhodné i pro klienty, kteří u banky z tohoto důvodu půjčku nedostali.

Půjčky ihned – hlavní výhodou je rychlost. Peníze budete mít už do druhého dne od podání žádosti k dispozici.

Půjčky bez potvrzení příjmů – nemusíte dokládat potvrzení o pravidelném měsíčním příjmu od svého zaměstnavatele. Tuto půjčku si oblíbí zejména ženy na mateřské dovolené, lidé v penzi či nezaměstnaní.

Jak vybrat vhodného poskytovatele?

Vybrat vhodnou nebankovní společnost, která vám poskytne půjčku, je nelehký úkol. Na nebankovním trhu se setkáte i s řadou podvodníků, kteří chtějí na půjčkách zbohatnout i neférovou cestou, a tak nabízí nepřiměřeně vysoké úroky a nesplnitelné podmínky.

Abyste takovým podvodníkům nenaletěli, zažádejte si o půjčky u renomované nebankovní instituce, která se může pyšnit bohatou historií, pevným zázemím na tuzemském finančním trhu a skupinou spokojených klientů. Zvolte si poskytovatele podle referencí či doporučení svých přátel.

Mohlo by se vám líbit...