Nebankovní půjčky Provident online

Spoustu lidí, se dostává stále častěji do finančních potíží. Jednoduchým a rychlým řešením jsou půjčky. U nebankovní půjčky ovšem hrozí vysoké poplatky při neschopnosti splácet, skryté poplatky, a nepřehledné smlouvy s právními kličkami. Lidé se tak často dostávají do ještě větších finančních potíží. Provident, svým zákazníkům pomáhá, půjčky jsou rychlé bez skrytých poplatků a od začátku do konce splácení zákazník ví, kolik přesně zaplatí.

Provident půjčka

Provident půjčku může zákazník získat od 4000 Kč do 50 000 Kč a to bez ručitele či zajištění majetku směnkou. Pomocí Provident kalkulačky, kterou zákazník může najít na webových stránkách uvidí, nejen kolik bude činit týdenní splátka, ale i celková částka. Potom stačí už jen vyplnit online žádost o půjčku, která je velmi rychlá a snadná. Po vyplnění se zákazníkovi ozve obchodní zástupce, který sjedná další podrobnosti pro úplné dokončení smlouvy.

Nebankovní půjčky Provident si zákazník může vzít na cokoli, nemusí složitě dokazovat, jak s penězi naloží. Provident chrání soukromí svých zákazníků. Zajímá se taky individuálně o jednotlivého zákazníka, jaké jsou jeho možnosti splácet a jaká je celková bonita zákazníka.

Hotovostní a bezhotovostní půjčka

Zákazník si může zvolit hotovostní či bezhotovostní půjčku. Potřebuje-li peníze ihned, uzavře si hotovostní půjčku. Obchodní zástupce ihned po sepsání smlouvy může předat potřebnou částku peněz zákazníkovi.

Nepotřebuje-li zákazník peníze ihned a chce splácet z pohodlí domova. Může žádat o bezhotovostní půjčky online, kdy peníze od podepsání smlouvy budou do 13 dnů poslány na běžný účet. A splátky si zákazník může provádět pravidelně každý týden jednorázovým příkazem, nebo trvalým příkazem po celou dobu splácení.

Mohlo by se vám líbit...