Půjčky online ihned – peníze pro nezaměstnané

Pro mnoho z nás jsou půjčky jakýmsi strašákem, avšak když se dostaneme do špatné finanční situace, jak jinak z ní ven? Je lepší si půjčit, problémy vyřešit jednou pro vždy a pak jen několik let splácet či raději zatnout zuby a zkusit vše zvládnout bez cizí pomoci? Situace je vždy individuální, paní Hana a paní Vlasta se zachovaly takto….

Hana, 38 let

Když jsem přišla o práci, bylo pro mne těžké se smířit s horší finanční situací i s jinou životní úrovní. Navíc jsme měli s manželem hypotéku i leasing na auto a krize v rodině se začala po půl roce prohlubovat. Neměli jsme peníze abychom půjčky spláceli, sebrali nám auto a pak přišla i exekuce na dům. V té době jsme již byli v registru a banky nám půjčit nechtěly – tak jsem se rozhodla pro krajní řešení. Využila jsem nabídky půjčky pro nezaměstnané, společnost poskytovala i půjčky bez registru, takže nám peníze nakonec poskytli a my mohli umořit naše dluhy, sice jsme museli prodat dům, a jelikož jsme jednali rychle, nemusel jít do nucené dražby a asi milion korun nám z prodeje ještě zůstal. Díky tomu, že věřitel vyřizoval půjčky ihned, vše se rychle zařídilo. Půjčky online jsem se bála, ale myslím, že nyní bych se této pomoci už nebránila. Teď bydlíme jen v podnájmu, ale než si najdu práci, dokážeme vyžít jen z manželova platu a navíc jsme ze zbylých peněz mohli okamžitě umořit ostatní půjčky. Nyní jsme bez dluhů a jakmile si najdu práci, chceme znovu stavět!

Vlasta, 32 let

Jsem samoživitelka a do finančních problémů jsem se dostala záhy po nuceném odchodu ze zaměstnání. Se dvěmi malými dětmi mi nastaly velké komplikace, nejprve jsem musela prodat auto a pak i rozprodávat šperky. Najednou jsme neměli na výlety, na dovolenou ani na večeři v restauraci. Proto jsem se rozhodla situaci řešit a půjčila si. Půjčky pro nezaměstnané mi doporučila kamarádka a já díky finanční injekci mohla rozjet vlastní podnikání – miluji děti, a proto jsem si otevřela soukromou školku. Podařilo sem i i získat dotace od EU a nyní dělám práci, která mě nejen dobře živí, ale i baví. Věřitelé poskytují i půjčky bez registru a může je využít opravdu každý. My dostali půjčky ihned, těm, kdo se za špatnou situaci stydí nabízí společnosti i půjčky online – vše vyřídíte z pohodlí domova.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. viktor šramko napsal:

    žádám o půjčku 2 000