Výhody nebankovní půjčky

Jak si lze snadno a rychle půjčit peníze? Je to zcela prosté, využijte nabídku nebankovních společností, které poskytují půjčky. Půjčky jsou poskytovány i osobám bez příjmu, studentům, důchodcům, invalidům a dalším skupinám lidí. Částky, které se půjčují bývají v rozsahu od 1 000 do 150 000 korun českých.

Takovou typickou společností, která se věnuje půjčování peněz bez nahlížení do registru a řadí se mezi nebankovní instituce je Provident. Společnost provident půjčila již několika tisícům žadatelům. Jedná se o českou společnost, která poskytuje úvěry ve výši až 50 000 korun českých. Vyřízení půjčky provident je zcela jednoduché. Stačí vyplnit online formulář na webových stránkách společnosti, nebo zavolat na telefonní číslo společnosti. Domluvíte si osobní schůzku s obchodním zástupcem, který Vám vše podrobně vysvětlí, a sepíšete spolu smlouvu o půjčce. Splácení půjčky zpravidla bývá v menších týdenních splátkách. Druhou takovouto nebankovní společností je i Home Credit. Společnost home credit půjčuje peníze také. Částka, kterou si u home kreditu můžete zapůjčit je až 150 000 korun. Nemusíte ručit majetkem ani nemusí být při podpisu třetí osoba jako ručitel. Částku můžete mít již za 5 dni na svém bankovním účtu. Pokud si potřebujete nakoupit například vybavení do bytu, rovněž můžete využít půjčku od home kreditu, tato společnost rovněž nabízí spotřebitelské úvěry. Nebankovních půjček je celá řada, je zde například rychlá půjčka. Rychlá půjčka je taková půjčka, kde můžete mít peníze již do druhého dne. Dále jsou zde půjčky do 24 hodin. Půjčky online nebo také ferratum půjčky.

Výhody nebankovní půjčky

Hlavní výhodou je rychlé vyřízení půjčky, peníze můžete mít již za 24 hodin u sebe. Při schvalování úvěru není nahlíženo do bankovního registru tudíž je zde vyšší pravděpodobnost schválení úvěru.

Mohlo by se vám líbit...